Medical Center Evde Bakım ve Sağlık Hizmetleri

Medical Center Evde Bakım ve Sağlık Hizmetleri (Görüntülenme Sayısı: 191)
Sektör Web Siteleri
İlan Tarihi 4 yıl önce
Firma No 49
Telefon 0216 363 0 363
Faks 0216 363 0 375
Web Sitesi https://www.istanbulmedicalcenter.com
Adres Kozyatağı Mah. Değirmen Sok. Ar Plaza E Blok No: 13/3 Kat: 2 Kadıköy / İSTANBUL
İl/İlçe Kadıköy / İstanbul
Firma Hakkında
2009 yılından bu yana Sağlık Bakanlığınca ruhsatlı ‘Evde Bakım Merkezi’ olarak hizmet sunan Medical Center, Türkiye genelinde ailelere evde sağlık, bakım ve eğitim hizmetleri veren bir sağlık kuruluşudur. Evde bakım merkezimiz bugüne kadar yaklaşık 20.000 hasta ve ailesine ulaşmıştır. Evde bakım ve sağlık hizmetleri kapsamında, mümkün olan en iyi, en kaliteli ve profesyonel hizmeti gerçek samimiyet ile ailelere sunmayı hedef edinmiştir. Medical Center olarak, aynı zamanda, sosyal sorumluluk projelerinde yer almayı ve desteklemeyi önemsemekteyiz.

Evde bakım hizmeti almayı düşündüğünüzde;

Tanımadığınız bir kişinin evinize yada özel alanınıza girmesine izin vermenin zor olduğunu biliyoruz. Bakım verecek personelin (hemşire, bakım destek personeli, fizyoterapist gibi) yetkinliği, duruşu ve uyumu konusunda endişeleriniz olabilir. Güvenirliliğini sorgulayabilirsiniz.

Bunların hepsi sizin aklınıza takılan sorular olabilir. Medical Center olarak bugüne kadar hizmet sunduğumuz 20.000 ailenin çok farklı talepleri, ihtiyaçları ve hastalık süreçleri ile karşılaştık. Bu durumun sizin için yeni bir süreç olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle tüm sorularınız, kaygılarınız ve endişelerinize vakit ayırıyor ve sizleri evinizde ziyaret ediyoruz.

Sizler, sevdikleriniz için saygı, sevgi ve şefkat duygusu içerisinde hizmet verecek nitelikli, profesyonel bir evde bakım hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız biz size bu konuda yardımcı olabiliriz. Medical Center’ ın yönetim kadrosu, hizmet koordinasyon ekibi, insan kaynakları ve sağlık çalışanları, bu konuda son derece eğitimli ve konularında yetkin kişilerden oluşmaktadır.

Aynı zamanda; modern tıbbın gerekliliklerini yerine getirirken hasta ve yakınlarının temel değerlerine saygı göstermek, gerçekçi çözümler üretmek ve memnuniyet oluşturmak temel felsefemiz ve yaklaşımımızdır.

Medical Center ofisi hizmet taleplerinizi iletebilmeniz, sağlığınızla ilgili tüm soruları danışabilmeniz ve sorularınıza cevap alabilmeniz için 7/24 telefonlarınıza cevap vermektedir. Dilediğiniz zaman bakım ekibimizden tüm hizmetlerimizle ilgili bilgi alabilirsiniz.

Son olarak, evde bakım ve sağlık hizmetleri planlı olarak yürütülen hizmetler olsa da acil talep ve ihtiyaçlarınızda Medical Center sizleri yanıtsız bırakmayacaktır. Hastanede, evde ve sevdiklerinizin bulunduğu her yerde profesyonel ekibimiz ile yanınızdayız.

evde bakım hizmeti