Künye

1999 yılıydı.
İnternetle yeni tanışıyorduk. Adeta büyülü bir dünyanın içine düşmüştük. Hayranlıkla siteden siteye dolaşıyorduk. İşimiz gereği özellikle ilgi alanımız sağlık idi. Ancak Türkçe sağlık sitesi bulmak neredeyse mümkün değildi. 
Aklımıza daha çok kişinin sağlık konusunda bilgilendirmesi ve bilinçlendirilmesini sağlamak üzere web sitesi oluşturmak geldi. İlk olarak Populer Medikal ( www.populermedikal.com) ve birkaç ay sonra Tıp Rehberi (www.tiprehberi.com) sitelerini kurduk. Amatör olarak belki de kaşını gözünü çıkararak 18 yıl boyunca bu hobimize devam ettik. Populer Medikal sitemizin kuruluşundan hemen sonra Superonline içerik ortağı olması, 22 mayıs 2002 tarihinde yapılan 1. Altın Örümcek Web yarışmasında En iyi sağlık sitesi kategorisinde hem Populer Medikal, hem de Tıp Rehberi sitelerimizin ilk 10'a girerek finale kalması ve finalde de TIP REHBERİ'nin En İyi Sağlık Sitesi 3.lük ödülü alması bizleri inanılmaz mutlu etti. Bu motivasyonla yoğun iş tempomuz arasında zaman zaman kesintiye uğrasa da sitelerimizi şu anki hale getirmeyi başardık.

Şu anda sitelerimiz tamamen amatör olarak, hiç bir kar amacı gütmeden, sadece yayınlanan reklamlara tıklanması ile kendi yağında kavrularak yayın hayatına devam ediyor. 
Bizleri izleyen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Dr.Hakan & Ecz. Hülya KESKİN

bilgi@tiprehberi.com

ORTAKLARIMIZ: